تصویر کشتی کروز اقیانوس پیما برای سومین بار در قشم پهلو گرفت
مدیر امور بنادر و حمل و نقل دریایی سازمان منطقه آزاد قشم:

کشتی کروز اقیانوس پیما برای سومین بار در قشم پهلو گرفت

مدیر امور بنادر و حمل و نقل دریایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: کشتی کروز اقیانوس پیمای «سانی» پنج شنبه هفتم اردیبهشت ماه برای سومین بار در بندر کاوه جزیره قشم پهلو گرفت.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم پژمان بهرامی بیان کرد: «سانی» یکی از ظرفیت های گردشگری دریایی خلیج فارس به حساب می آید و تاکنون مسافران استقبال خوبی از سفر با این کشتی داشته اند.
وی ادامه داد: این کشتی ساعت 17 چهارشنبه 6 اردیبهشت از جزیره کیش حرکت خود را آغاز کرده و پس از سپری کردن یک شب به یادماندنی در آب های خلیج فارس صبح پنجشنبه در جزیره قشم پهلو گرفت.
مدیر امور بنادر و حمل و نقل دریایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: «سانی» پس از پیمودن فاصله 225 کیولومتری به قشم می رسد و مسافران آن می توانند با اقامت یک روزه در این جزیره زیبا از جاذبه های طبیعی و مراکز خرید آن بازدید کنند.
به گفته بهرامی صرف شام در رستوران زیبای کشتی ، امکان خرید از فروشگاه، تماشای تلویزیون، قدم زدن برروی عرشه کشتی وتماشای آرامش دلنشین دریا، استفاده ازکافی شاپ واقامت در اتاقهای هتل کشتی، گوشه ای از امکانات جالب کشتی اقیانوس پیمای سانی برای مسافرانش است.
 

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.