تصویر برنامه ریزی برای انتقال داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد به بندرعباس/شناورهای مسافری قشم ۴۵ دقیقه زودتر حرکت می کنند

برنامه ریزی برای انتقال داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد به بندرعباس/شناورهای مسافری قشم ۴۵ دقیقه زودتر حرکت می کنند

رییس اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: در روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۳ و ۲۴ خرداد ماه) اولین حرکت شناور از جزیره قشم به بندرعباس از بندر شهید ذاکری، ساعت پنج و ۴۵ دقیقه صبح حرکت خواهد کرد.

 


به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، علی اشتری بیان کرد: با توجه به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در روزهای 23 و 24 خرداد ماه (پنجشنبه و جمعه هفته جاری) و برای همکاری با داوطلبان شرکت کننده در این آزمون، پس از هماهنگی با مدیریت بنادر و دریانوردی سازمان منطقه آزاد قشم، گمرک و مسئولان اسکله مسافری شهید ذاکری قرار شد حرکت اولین شناور از قشم به بندرعباس در روزهای یاد شده، ساعت پنج و ۴۵ دقیقه صبح (45 دقیقه زودتر) صورت بگیرد.
وی ادامه داد: در حال حاضر 40 دستگاه شناور در اسکله شهید ذاکری در خط قشم به بندرعباس فعال هستند و طبق توافق صورت گرفته در روزهای پنجشنبه و جمعه به هر تعدادی که مراجعه کننده وجود باشد، شناور در نظر گرفته شده و خدمت رسانی انجام خواهد شد.
رئیس اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: در سایر روزها اولین شناور مانند همیشه و در ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه حرکت خواهد کرد و این تغییر ساعت تنها مربوط به روزهای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد است.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.